چهاردهمین کنفرانس انجمن هوافضای ایران

پژوهشکده مخابرات و فناوری ماهواره سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با موافقت انجمن هوافضای ایران چهاردهمین کنفرانس مهندسی هوافضای ایران را در هفته اول اسفند 1393 برگزار می‌کند.

کنفرانس انجمن هوافضای ایران همه ساله به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای سالانه هوافضای کشور بر اساس محورهای اصلی و کلیدی در سند چشم انداز بیست ساله نظام جمهوری اسلامی ایران مورد توجه قرار گرفته است.

دکتر شروین امیری دبیر کنفرانس در این‌باره می‌گوید: از آنجا که دستاوردهای علمی و صنعتی هوافضایی کشور به ویژه در سالهای اخیر این حوزه را به معیاری ارزنده برای سنجش پیشرفت و توسعۀ ایران اسلامی بدل ساخته‌است، تلاش شده  که با جدیت و کوشش گروهی همه بخش‌های مرتبط هوایی و فضایی کشور این مهم به ثمر نشیند.

وی افزود: این کنفرانس بستر مناسبی را برای تبادل نظر اندیشمندان، کارشناسان و صاحبنظران این عرصه و نیز ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی متخصصان هوافضایی کشور فراهم کرده‌است. این رویداد مهم همچنین برقراری ارتباط مستقیم و موثر میان دست اندرکاران بخشهای صنعتی و دانشگاهی را در محیطی عالمانه تسهیل می‌نماید.

دبیر چهاردهمین کنفرانس انجمن هوافضای ایران و رئیس پژوهشکده مخابرات و فناوری ماهواره سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران اظهار داشت: این کنفرانس امسال به ریاست دکتر احمد اکبری، معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود و روند تشکیل کمیته‌ها و راه‌اندازی سایت اینترنتی این کنفرانس نیز که هم اکنون در دست اجراست به زودی از طریق سایت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در اختیار متخصصین و علاقمندان شرکت‌کننده در کنفرانس قرار می‌گیرد.

 

 

منبع : iranhavafaza

 


/ 0 نظر / 203 بازدید